چهارشنبه 28 آذر 1397
حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در سامد (کدخبر: 165)
حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در سامد

در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید در جهت ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دو سویه و تنگاتنگ بین مسئولین و مردم، که حسب دستور استاندار محترم  و پیگیری های دفتر بازرسی صورت گرفته است. آن دفتر اقدام به برگزاری سلسله جلساتی با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی، جهت پاسخگویی مستقیم به درخواستهای مردمی از طریق تلفن 111 نموده است.
 
 در همین راستا مورخ 96/9/22 از ساعت 8 تا 10 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در دفتر سامد حضور یافته و مستقیما به تماسها پاسخ گفتند.
 
ایشان در مدت حضور خود در دفتر سامد به درخواستها و شکایات 18 نفر از متقاضیان که با این سامانه تماس گرفته بودند، به صورت مستقیم پاسخ دادند.

 مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) از این اقدام رضایت داشته و این کار را راهکاری جهت تکریم هر چه بهتر مردم دانستند. همچنین ایشان عنوان کردند که  موارد مطروحه توسط متقاضیان، پیگیری و به درخواستهای آنان در اسرع وقت رسیدگی خواهیم نمود.

وی افزود: سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) گام مهمی در جهت توسعه دولت الکترونیک است که در راستای عدالت محوری، پاسخ‌گویی سریع به شکایات و مطالبات مردمی، کاهش مراجعات و احقاق حقوق مردمی قابل ارزیابی است.


 
   1396/9/22 10:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )