چهارشنبه 03 بهمن 1397
حضور استاندار بوشهر در دفتر سامد (کدخبر: 238)
حضور استاندار بوشهر در دفتر سامد
در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید در جهت ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دو سویه و صمیمانه بین مسئولین و مردم، که حسب دستور استاندار محترم  و پیگیری های دفتر بازرسی صورت گرفته است. آن دفتر اقدام به برگزاری سلسله جلساتی با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی، جهت پاسخگویی مستقیم به درخواستهای مردمی از طریق تلفن 111 نموده است.

در همین راستا مورخ 97/8/10 از ساعت 11 تا 12 استاندار بوشهر در دفتر سامد حضور یافته و مستقیما به تماسها پاسخ گفتند.

ایشان در مدت حضور خود در دفتر سامد به درخواستها و شکایات 14 نفر از متقاضیان که با این سامانه تماس گرفته بودند، به صورت مستقیم پاسخ دادند.

استاندار بوشهر، هدف سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت (سامد) را پیگیری مطالبات مردم دانست و تصریح کرد: توجه و پیگیری درخواست‌ها، شکایت‌ها، پیشنهادها و انتقادهای هم استانی‌ها از طریق تلفن 111 از اهداف مهم راه‌اندازی سامد است.

ایشان با اشاره به این که سامانه «سامد» به منظور پاسخگویی سریع‌تر به مشکلات مردم راه‌اندازی شده است افزود: همه مسئولان خدمتگزار مردم هستند و بایدجوابگوی مطالبات مردم در ابعاد گوناگون باشند.

وی با بیان اینکه سامانه «سامد» سبب کاهش مراجعه حضوری مردم به ادارات و تسریع در رسیدگی به در خواست‌ها می‌شود تصریح کرد: باید به مردم این اعتماد داده شود که از طریق این سامانه می‌توانند مشکلات خود را مطرح، پیگیری و حل کنند.

 استاندار بوشهر به نقش مهم سامد در نظارت بر عملکرد مسئولان دانست و گفت: سامد، چشم بینای نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌‌های اجرایی در رسیدگی به مطالبات مردم است.


 
   1397/8/10 10:22        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )